+90 533 869 05 13

Sosyal Medyada Biz}

TEKNORAM Elektronikten KKTC

TV EKRAN KORUYUCUSU İLE TELEVİZYONUNUZU GÜVENCE ALTINA ALIN!
Televizyonunuzun en değerli parçası olan ekranını koruma altına almak ister misiniz? TEKNORAM tv ekran koruyucu paneli, TV'nize karşı dışarıdan oluşabilecek çizilme, darbe, ve sıvı temaslara karşı korur.!
«« HEMEN ŞİMDİ İNCELE »»

Lefkoşa Elektronik Malzemeleri

Lefkoşa Elektronik Malzemeleri

Sürekli gelişmekte olan ve yaşam alanları da gelişen ve teknolojik ürüne ihtiyacı artıran lefkoşa elektronik malzemeleri alanında lider konumda olan firmamız gün geçtikçe artan ihtiyaç gereksinimine anında hizmet götüren bir konumdadır.

Lefkoşa Elektronik Malzemeleri

Tüm KKTC sınırları içerisine hizmet götüren elektronik yedek parçalar ihtiyacını eksiksiz sağlayan Teknoram adanın her köşesine ulaşarak müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Elektronik eşya konusunda birçok ihtiyaca gereksinim duyan Lefkoşa elektronik malzemeleri alımını en güvendiği yerden yapıyor. Bu da yılların tecrübesi, birikimi ve profesyonelliği ile hizmet veren firmamız olmaktadır. Gerek evlerinizdeki uydu sitemleri ve aparatları gerekse en güzel görüntü ve kaliteli imkanı sunan son teknoloji led tv çeşitleri ile dünya standartlarında bir ürün ve servis imkanları sağlayan elektronik malzemeleri reyonlarımızda bulunmaktadır. İş yeri, ev, otel ve yurtlar için de ihtiyaç duyulacak tüm elektronik Let ekranlar içinde kablo çeşitleri ve çok alanda ihtiyaç duyulan seslendirme sistemleri tam da ihtiyacınıza cevap verecek kalitedir. Bizler sizin için kktc elektronik ürün pazarında en uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarında çalışmaktayız.

Teknoram Elektronik Malzemeleri

Elektronik alanında aklınıza gelen ne varsa hepsi de Teknoram elektronik malzemeleri satış mağazamızda sizleri beklemektedir. Geniş çapta yer alan ürün portföyümüz içerisinde geniş aparat stokumuz yer almaktadır. Kumanda çeşitleri de bunlardan sadece bir tanesidir. Her marka tv için ihtiyaç duyacağınız kumanda modelleri mağazamızda sergilenmektedir. Ayrıca zevkinize uygun olacağını düşündüğümüz tv askı aparatları da mağazamızda sizleri beklemektedir. Lefkoşa elektronik alanında tüm model ve gereçlere bizim sayemizde rahatlıkla ulaşabilmekte olup hizmet götürdüğümüz diğer şehirler de aynı ayrıcalıktan yararlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN