+90 533 869 05 13

Sosyal Medyada Biz}

KKTC Elektronik Malzemeleri

KKTC Elektronik Malzemeleri

Müşteriye odaklı çalışma prensibimiz, müşterimizin elektronik malzemeleri alanındaki beklentisine karşılık vererek, ihtiyaca yönelik olarak çözüm sunmak, sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

KKTC Elektronik Malzemeleri

15 yıllık tecrübe ile KKTC elektronik malzemeleri alanında tüm ülkeye yayılan bir hizmet alanımız mevcuttur. Teknoram Elektronik malzemeler hayatımızın her alanında büyük bir gereksinimdir. Bunu çok iyi bilen firmamız elektronik yedek parçalar ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için sektörde güçlü bir yer edinmiştir. Ayrıca led tv çeşitleri ile de son derece kaliteli modelleri satışa sunarken kumanda çeşitleri ile de dilediğiniz marka televizyon için ihtiyaca cevap vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne sürekli müşteri ihtiyacını tespit ederek o yönde ihtiyaca karşılık vermeyi amaçlamıştır. Kablo çeşitleri alanında da sunduğu ürün çeşitliliği ile de elektronik malzemeler alanındaki büyük bir açığı gidermiştir. Kıbrıs gerek inşaat sektörü gerekse turizm alanındaki başarısı yanında birçok modern yapı ve çevre güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Fakat kktc elektronik alanında Türkiye ve dünya genelindeki yeniliklerden biraz uzaktı. Bu nedenle firmamız bu yönde de atılımlar yaparak kullanımı pratik ve uygun fiyat aralıklarına sahip aparatları lefkoşa elektronik malzemeleri dünyasına katmıştır.

Kıbrıs Elektronik Malzemeleri

Firmamız KKTC elektronik malzemeleri alanında çeşitlilik bakımından önde gelen bir firmadır. Satışa sunulan modeller içerisinde seslendirme sistemleri oldukça yoğun talep almakta ve kalitesi müşterilerimiz tarafından dile getirilmektedir. Kıbrıs elektronik malzemeleri içerisinde temel ihtiyaçlardan olan uydu sistemleri de birçok aile bizi tercih ederek son teknolojinin harika ürünlerini evlerinde veya villalarında kullanmaktadırlar. Ayrıca iş yerleri, oteller, restoranlar ve öğrenci yurtları da bu hizmetimizden oldukça memnundur. Satış reyonlarımızda bulunan tv askı aparatları da çok kullanışlı ve pratik özellikler taşıdığından müşterilerimiz tarafından çok ilgi görmektedir.

19 Şubat 2019
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN