+90 533 869 05 13

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Teknoram Elektronik Hakkımızda

Teknoram Elektronik Hakkımızda

Firmamız Teknoram Electronics yaklaşık 14 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Teknoram Kıbrıs geneline yayılan hizmet anlayışı ile her türlü elektronik yedek parça ve birçok zengin ürün çeşidi ile tüm KKTC’ye hizmet sunmaktadır. Teknoram Elektronics merkezi Lefkoşa’da bulunan zengin ürün çeşitlerini bünyesinde barındıran mağazası ile sınırlı kalmayarak, haftanın belirli günlerinde Girne, Güzelyurt, Gazimağusa ve bu merkezlere bağlı şehirlere de hizmet taşımaktadır.

Teknoram, müşterilerinin her türlü beklentisini tespit ederek, ihtiyaca yönelik en doğru ve en iyi çözümü  müşteriye sunarak, sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayarak vermiş olduğu hizmetin garantili ve tutarlı olmasını amaçlamaktadır.

Teknoram Elektronik Misyonumuz

Misyonumuz
Zaman kavramı Teknoram Elektronik olarak bizler için çok önemlidir. Uygun fiyat politikası ile, kaliteli malzeme, üst düzeyde hizmet, verimliliği artırmaya yönelik destek, teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerin yararına uygulamak ve elektronik ürün ve yedek parça alanını verimli ve doğru bir çizgide kullanarak  ekonomiye katkıda bulunmak misyonumuzu oluşturmaktadır.

Teknoram Electronics, KKTC Elektronik ürün ve yedek parça firmaları içerisinde hızla büyüyerek, gelişme perspektifi yükselterek, müşterilerine sürekli verimli ve kaliteli hizmet artışını  temin etmektedir.

Teknoram Elektronik Vizyonumuz

Vizyonumuz

Teknoram, siz değerli müşterilerinin memnuniyetini, karşılıklı güveni, elektronik alandaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik ve kaliteli ürün portföyü ile elektronik yedek parça ve malzemeleri ile en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Teknoram Elektronik, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışarak siz değerli müşterileri için,  Kıbrıs elektronik sektöründe en iyi firmalar içerisinde güven duyulan lider bir firma olmayı hedeflemektedir.